Áttekintés

Műszakvezető
Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemét működteti hazánkban.
Vállalatunk a Karcagon felépült új gyáregységével, termelési kapacitásának 50%-os bővítésével indította el 2022-es gyártási szezonját.
Folyamatos csapatbővítésünk kapcsán keressük új műszakvezető kollégánkat!
Mik lesznek a feladataid?
A műszak gyártási folyamatainak koordinálása, a termelés zavartalan működésének biztosítása
Termelési tervek és technológiai-, higiéniai utasítások szerinti munkavégzés, azok betartatása a dolgozókkal
Termelési mutatók nyomon követése
Műszakban dolgozó munkatársak koordinálása, betanítása, teljesítményük figyelemmel kísérése, oktatása
A munkaterületen jelentkező eseti problémák hatékony kezelése
Együttműködés más területekkel, társosztályokkal
Termelési terület rendezettségének és tisztaságának folyamatos biztosítása
Gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentációk vezetése
Mit várunk el Tőled?
Középfokú végzettséget
Hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 év tapasztalatot
3 műszakos munkarend vállalását
felhasználói szintű számítógép és MS Office ismeretet
precizitást, megbízhatóságot, rugalmasságot
jó kommunikációs és problémamegoldó képességet
nyitottságot a folyamatos fejlődésre
Előnyt jelent:
Hasonló munkakörben, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
Amit MI adunk Neked:
Versenyképes bérezést és hozzá prémium kifizetést nyújtunk egy évben több alkalommal
Nálunk csak 8 órás egy műszak- beosztásod kiszámítható, így előre tudsz tervezni
Betanulásod és munkába járásod támogatjuk
Vállalati üdülési lehetőséget kínálunk
Karrierfejlesztést biztosítunk (szakmai képzések, tréningek)
Számos céges rendezvényt szervezünk, mert velünk nem csak dolgozni jó!
Családias, közvetlen munkahelyi légkörre számíthatsz,
Stabil hátterű, magyar tulajdonban lévő, Európában is vezető vállalatnál dolgozhatsz, kiváló minőségű termékek gyártásához járulhatsz hozzá!
Velünk hosszútávra tervezhetsz!