Áttekintés

Minőségirányítási menedzser
Az Agrosprint Zrt. egy megbízható több, mint 30 éves múltra visszatekintő fagyasztott zöldség és gyümölcs gyártó vállalat. Munkánk minden egyes lépése során alkalmazzuk a professzionalizmus, a megbízhatóság, és a lekövethetőség értékeit.
Szeretnél egészséges élelmiszer előállításában részt venni, valódi élvezhető értéket teremteni, ezáltal részese lenni a mérhető sikernek?
Akkor nálunk a helyed, a magyar hűtőipar első számú vállalatánál, amely mára Magyarország TOP 100 legértékesebb családi vállalatához tartozik!
Csatlakozz!
Az Agrosprint Zrt. minőségirányítási csapatának bővítése céljából, új gyáregységébe Minőségirányítási menedzser pozícióba munkatársat keres!
Főbb feladatok, munkák:
Minőségirányítási folyamatokkal kapcsolatos dokumentáció, kimutatások, riportok készítése.
Magyar és angol nyelvű auditok és ellenőrzések előkészítése és lebonyolítása
Minőségellenőrök munkájának szakmai vezetése.
Munkatársak minőségüggyel kapcsolatos oktatásának szervezése.
Gyártáshoz kapcsolódó minőségirányítási munkafolyamatok ellenőrzése
Ellenőrzési tervek elkészítése
HACCP rendszer folyamatos fejlesztése
Elvárás:
Szakirányú felsőfokú végzettség
2-3 év minőségirányítási területen szerzett vezetői munkatapasztalat.
Élelmiszeriparban szerzett munkatapasztalat
Felhasználói szintű MS Office ismeretek.
Jó kommunikációs képesség.
Angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
BRC/IFS ismeret
HACCP ismeret
Amit nyújtunk:
Kiemelkedő fizetés és egyéb juttatások.
Stabil, kiszámítható céges háttér, hosszú távú munkalehetőség.
Fejlődési, tanulási lehetőség.
Vállalati üdülési lehetőséget.
Munkába járás támogatást.
Céges rendezvényeket és családias, közvetlen munkahelyi légkört.
Munkavégzés helye: Karcag